Ангелы Атлантиды Школа Рейки и Космоэнергетики.
Пятница, 19.04.2024, 15:38
Меню сайта

Форма входа

Друзья сайта
Ru-ALL.net - добавить сайт в каталог

-> yCatalog.ru — каталог белых сайтов

на развитие сайта


Статистика

Наш опрос
Во что вы верите?
Всего ответов: 501

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Ангелы Атлантиды, Архангелы, Властители кармы. » МОЛИТВЫ. » Призывание помощи Духа Святаго на всяко дело добро (Перед началом всякого дела)
Призывание помощи Духа Святаго на всяко дело добро
ARTДата: Суббота, 19.04.2008, 13:05 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 1582
Статус: Offline
Призывание помощи Духа Святаго на всяко дело добро

Тропарь,Глас 4
Творче и Создателю всяческих, Боже, дела рук наших, ко славе Твоей начинаемая, Твоим благословением спешно исправи, и нас от всякаго зла избави, яко един всесилен и Человеколюбец.

Кондак, Глас 3
Скорый в заступление и крепкий в помощь, предстани благодатию силы Твоея ныне, и благословив укрепи, и в совершение наме
рения благаго дела рабов Твоих произведи: вся бо, елика хощеши, яко сильный Бог творити можеши.



ПОСВЯЩЕНИЕ В СИМВОЛЫ
 
ARTДата: Суббота, 19.04.2008, 13:06 | Сообщение # 2
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 1582
Статус: Offline
Перед началом всякого дела

Царю Небесный, Утешителю, Душе истины, Иже везде сый и вся исполняяй, Сокровище благих и жизни Подателю, прииди и вселися в ны, и очисти ны от всякия скверны, и спаси, Блаже, души наша.
Благослови, Господи, и помоги мне, грешному, совершить начинаемое мною дело, во славу Твою.
Господи, Иисусе Христе, Сыне Единородный Безначальнаго Твоего Отца, Ты бо рекл еси пречистыми усты Твоими, яко без Мене не можете творити ничесоже. Господи мой, Господи, верою объем в души моей и сердце Тобою реченная, припадаю Твоей благости: помози ми, грешному, сие дело, мною начинаемое, о Тебе Самом совершити, во имя Отца и Сына и Святаго Духа, молитвами Богородицы и всех Твоих святых. Аминь.



ПОСВЯЩЕНИЕ В СИМВОЛЫ
 
ARTДата: Суббота, 19.04.2008, 13:08 | Сообщение # 3
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 1582
Статус: Offline
По окончании дела

Исполнение всех благих Ты еси, Христе мой, исполни радости и веселия душу мою и спаси мя, яко един Многомилостив, Господи, слава Тебе.

Достойно есть яко воистинну блажити Тя Богородицу, Присноблаженную и Пренепорочную и Матерь Бога нашего. Честнейшую Херувим и славнейшую без сравнения Серафим, без истления Бога Слова рождшую, сущую Богородицу Тя величаем.



ПОСВЯЩЕНИЕ В СИМВОЛЫ
 
DivourДата: Пятница, 01.10.2010, 11:42 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Статус: Offline
Спасибо.

Я распугал давно друзей, но мой спокоен взгляд.. Свободный волк-одиночка, к законам спиной.. Мне надо сдать себя в музей и жить там как экспонат.. Всё, я сказал и точка - не ходи за мной..
 
Форум » Ангелы Атлантиды, Архангелы, Властители кармы. » МОЛИТВЫ. » Призывание помощи Духа Святаго на всяко дело добро (Перед началом всякого дела)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2024